Bramy garażowe

Bramy garażowe

Garaż to istotny element niejednego domu czy też budynku wielorodzinnego. Dzięki niemu możesz zabezpieczyć samochód przed działaniem warunków atmosferycznych. Często też jest to sposób na zabezpieczenie przed kradzieżą. Jednak aby garaż dobrze pełnił swoją funkcję, wymaga odpowiedniego wykończenia. To natomiast zapewni brama garażowa.

Brama garażowa to nic innego jak rodzaj drzwi zamykających wjazd do garażu. Oczywiście znacząco różni się rozmiarem w porównaniu do klasycznych skrzydeł drzwiowych, jednak pełni takie same funkcje. Zabezpiecza mienie znajdujące się w garażu. Chroni przed gradem czy deszczem. Zabezpiecza przed nadmiernym chłodem lub gorącem. Izolacja termiczna to jedna z istotniejszych właściwości bramy garażowej.

Jakie bramy garażowe oferujemy?

Nasza firma oferuje bramy garażowe w wielu odsłonach. Trzeba bowiem pamiętać, że takie produkty różnią się od siebie m.in. szerokością, kolorem czy sposobem montażu. Najpopularniejsze są bramy garażowe segmentowe i rolowane. W niektórych miejscach nie ma bowiem miejsca, by zamontować stelaż pod sufitem, dlatego konieczne jest zastosowanie konstrukcji zwijanej. Nasi specjaliści z chęcią doradzą odnośnie wyboru odpowiedniego rozwiązania w Twoim przypadku

Brama garażowa jest nie tylko sposobem na zabezpieczenie garażu przed obecnością osób niepowołanych i warunkami atmosferycznymi. Powinna być ona także elementem estetycznym, dopełniającym wygląd całego budynku. Warto, by brama garażowa pasowała m.in. do drzwi zewnętrznych czy innych produktów wchodzących w skład bryły domu. Z tego powodu w skład naszego asortymentu wchodzą m.in. produkty imitujące naturalne drewno, a także jednolite, np. w odcieniach szarości. Takie bramy z powodzeniem sprawdzą się przede wszystkim w nowoczesnych budynkach.

Oferujemy bramy garażowe w Bytomiu, Katowicach, Sosnowcu i wielu innych miejscowościach. Możemy zająć się również montażem takich produktów na miejscu, co pozwala na cieszenie się sprawnie działającą bramą czasem nawet tego samego dnia. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem bram marki Scholz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Oferta bram garażowych:

Bramy garażowe
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.