Systemy tarasowe HST, SLIDE i PSK

Okna Tarasowe

Naturalne oświetlenie oprócz tego, że nic nie kosztuje, ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Podczas budowy domu warto zatem zastanowić się, ile słońca do niego wpuścić, skąd je czerpać oraz jak sterować jego promieniami. Sprawdź nasze systemy HST, SLIDE i PSK.

Gdzie sprawdzą się nasze systemy tarasowe?

Systemy tarasowe dostępne w naszym asortymencie sprawdzą się doskonale w przypadku domów jednorodzinnych. Są one mocowane w miejscach, gdzie znajduje się taras. Pozwalają na stworzenie dużego fragmentu oszklonej ściany, dzięki czemu do wnętrza pomieszczenia dociera znacznie więcej słońca. To efekt bardzo ceniony w nowoczesnych domach i aranżacjach pełnych roślinności.

Systemy tarasowe są stosowane również w restauracjach czy obiektach użyteczności publicznych. To popularny wybór także w przypadku hoteli. Dopełnieniem takich systemów mogą być rolety antywłamaniowe, dostępne w różnych rozmiarach. Większe modele sprawdzą się doskonale w połączeniu z dużymi oknami tarasowymi, chroniąc wnętrze budynku przed potencjalnym włamaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o budynki firmowe, pełne drogiego sprzętu.

Ciepłe, bezpieczne okna wykonane w oparciu o sprawdzone i nowoczesne technologie. Możliwość wyboru materiałów, mnogość dodatków i rozwiązań sprawią, że każda inwestycja zakończy się sukcesem.

Systemy drzwi podnoszono - przesuwnych HST:

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.