Montaż i wymiana okien

W skład naszych usług wchodzi m.in. montaż okien. Zajmujemy się umieszczaniem takich produktów zarówno w nowych, dopiero powstających budynkach, jak i tych w trakcie remontu. Wymiana okien często ma bowiem na celu zwiększenie szczelności i zmniejszenie „uciekania” ciepła z obiektu, co przekłada się bezpośrednio na oszczędność. Jest to usługa często realizowana przede wszystkim w budynkach starych, w których niegdyś montowało się okna drewniane.

Okna z montażem to bardzo wygodny wybór dla osób, które nie chcą martwić się koniecznością samodzielnego szukania odpowiedniej ekipy. Możemy zagwarantować prawidłowe umieszczenie i uszczelnienie produktu w danym miejscu. Takie okna są również objęte gwarancją, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą one pełnić swoją funkcję przez kolejne lata. Montujemy je sprawnie, dbając o najmniejsze szczegóły.

Zajmujemy się montażem okien w Sosnowcu, Katowicach, Bytomiu i okolicznych miejscowościach. Szczegóły prowadzonych prac uzgadniamy z klientem odpowiednio wcześnie. Montujemy przede wszystkim okna PCV, które wchodzą w skład naszej oferty. To produkty odporne na działanie czynników zewnętrznych czy uszkodzenia. Nie wymagają one konserwacji, dlatego mogą prezentować się nienagannie przez długie lata. Zapraszamy do kontaktu!

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.