Jaką bramę wybrać do niewielkiego garażu?

brama

Często zdarza się, że garaż jest na tyle mały, że tradycyjne brany nie spełniają oczekiwań użytkowników. Na szczęście jest kilka ciekawych propozycji, które sprawdzą się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Polecamy w szczególności bramy segmentowe i bramy rolowane.

Bramy segmentowe – komfort i oszczędność przestrzeni

Bramy segmentowe to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych w garażach. Ich konstrukcja pozwala na oszczędność miejsca, a także na łatwe i wygodne użytkowanie. Składają się z paneli (segmentów), które są mocowane do specjalnych prowadnic. Podczas otwierania, panele przesuwają się wzdłuż prowadnic i układają się pod sufitem garażu. Dzięki temu nie zajmują one dodatkowej przestrzeni przed garażem, jak ma to miejsce w przypadku niektórych innych rodzajów bram.

Bramy rolowane – idealne rozwiązanie dla najmniejszych garaży

Jeśli posiadasz bardzo mały garaż, w którym nie ma wystarczającej ilości miejsca na montaż stelaża pod sufitem, warto zainwestować w bramę rolowaną. Bramy te są zwijane na wał nadproża garażu, dzięki czemu nie zabierają ani centymetra cennego miejsca. Oprócz oszczędności przestrzeni, bramy rolowane są również bardzo wygodne.

Doradztwo specjalistów - jak wybrać odpowiednią bramę?

Nasza firma zapewnia bramy garażowe w Bytomiu, Katowicach, Sosnowcu i okolicach. Zapewniamy przy tym fachowe doradztwo naszych specjalistów. Chętnie doradzimy ci w kwestii doboru odpowiedniej bramy, uwzględniając indywidualne potrzeby oraz warunki panujące na miejscu. Dzięki temu zamontowana brama będzie nie tylko funkcjonalna i estetyczna, ale również bezpieczna i solidna. Zapewniamy wiele produktów, które różnią się od siebie m.in. szerokością, kolorem czy sposobem montażu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Wróć do bloga