Drzwi zewnętrzne GERDA

Drzwi zewnętrzne GERDA

GERDA to klasa sama w sobie. Od ponad 25 lat systematycznie rozwija swoją ofertę, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Marka GERDA jednoznacznie kojarzy się z profesjonalnymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi, których doskonała jakość wielokrotnie doceniana była i jest w wielu prestiżowych konkursach. W naszej ofercie znajdziesz ramowe produkty GERDA, w tym: drzwi wejściowe oraz zamki marki GERDA Zakup odpowiednich drzwi wejściowych to decyzja na lata. Przed dokonaniem transakcji zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą i funkcjonalnością drzwi zewnętrznych marki GERDA.

Jakie drzwi zewnętrzne oferujemy?

Nasze drzwi zewnętrzne zostały stworzone w taki sposób, by zapewniały maksymalne bezpieczeństwo i estetykę. Jest to bowiem element montowany w najważniejszej części budynku i widoczny zarówno dla gości, jak i przechodniów. Z tego powodu drzwi zewnętrzne powinny być idealnie dopasowane do stylistyki całego domu. Mowa tu m.in. o ich kształcie, ewentualnych ozdobnikach czy kolorze. W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim modele przypominające naturalne drewno. Takie produkty pasują doskonale do okien z PCV, pokrytych specjalną okleiną w odcieniach brązu.

Nasze drzwi zewnętrzne różnią się również pod względem wymiarów i stopnia zabezpieczeń przed włamaniem. Z tego powodu tak ważne jest zapoznanie się z ich szczegółami przed zakupieniem konkretnego egzemplarza. Nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiedni produkt do potrzeb konkretnego klienta. Drzwi zewnętrzne marki GERDA są dostępne w salonie stacjonarnym, gdzie możesz przyjrzeć się im z bliska przed podjęciem decyzji odnośnie zakupu. Oferujemy m.in. drzwi z szybką, która pozwala na łatwe sprawdzenie, kto znajduje się przed budynkiem.

Sprzedajemy drzwi zewnętrzne przede wszystkim klientom z Bytomia, Katowic czy Sosnowca. Doradzamy przed zakupem i zajmujemy się montażem w budynku. Dbamy o to, by kupione u nas produkty pozwalały na wygodne i bezpieczne korzystanie przez długi czas.

Zakup odpowiednich drzwi wejściowych to decyzja na lata. Przed dokonaniem zakupu zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą i funkcjonalnością drzwi zewnętrznych marki GERDA.

Oferta drzwi wejściowych:

Drzwi do domu Drzwi do mieszkań Drzwi do mieszkań ENJOY
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.