HST VekaMotion 82

HST VekaMotion 82

VEKAMOTION 82 to unikalna konstrukcja, która spełnia najwyższe wymagania architektów, wykonawców i oczywiście inwestorów. Nowoczesne budownictwo ceni duże przeszklenia, pozwalające na budowę szklanych przesuwanych ścian, które w efektowny sposób wtapiają wnętrza domu w jego otoczenie. Salon w ogrodzie czy ogród w salonie? Dzięki takim systemom, jak VEKAMOTION 82 odpowiedź nie musi być jednoznaczna, bowiem przenikanie się tych przestrzeni jest tu absolutnie możliwe.

Cechy systemu VekaMotion 82

Doskonałe doświetlenie wnętrz – duże szklane powierzchnie są zamknięte w wąskich ramach profili PVC.

Jeszcze większe przeszklenia – można zaprojektować konstrukcje dwuskrzydłowe o wymiarach do 6 m szerokości i 2,7 m wysokości (profile białe) oraz do 5 m szerokości i 2,5 m wysokości (profile kolorowe). Zaś 3- i 4-skrzydłowe do 6,5 metra szerokości (niezależnie od koloru).

Doskonała termoizolacyjność profili oraz możliwość zamontowania w nich ciepłych potrójnych lub nawet poczwórnych pakietów szybowych do grubość 54 mm.

Wodoszczelność w najwyższej klasie 9A dzięki zastosowaniu innowacyjnych uszczelnień.

System o doskonałej stabilności z nowymi stalowymi wzmocnieniami.

Najnowszej generacji ciepły próg; możliwość montażu bezprogowego.

Okna stałe doskonale wkomponowują się w fasadę budynku, dzięki unikalnej konstrukcji pozwalającej montować je niemal bezramowo.

Duży wybór wzornictwa i kolorystyki profili – do wyboru kolory z palety RAL, drewnopodobne, wykończenie SPECTRAL, a także możliwość zamówienia profili z aluminiowymi nakładkami.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.