Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są popularnym wyborem przede wszystkim wśród właścicieli domów jednorodzinnych. Pełnią one wiele funkcji. Do najważniejszych zalet rolet zewnętrznych zalicza się:

  • osłonięcie przed rażącym słońcem,
  • możliwość schłodzenia pomieszczenia, zapobiegając dostępowi promieni słonecznych,
  • osłonięcie wnętrza pomieszczenia przed wzrokiem innych osób,
  • uchronienie okien przed zanieczyszczeniami,
  • dodatkową ochronę przed włamaniami.

Oferta rolet zewnętrznych – Katowice, Bytom, Sosnowiec

W naszym asortymencie znajdziesz rolety zewnętrzne, które różnią się od siebie przede wszystkim dokładnymi wymiarami, kolorem czy mechanizmem działania. Zwykle są to produkty ze specjalnym pojemnikiem montowanym na elewacji. To właśnie w nim znajduje się cała roleta po zwinięciu. Obecnie popularnością cieszą się wyroby, którymi można sterować w pełni automatycznie, z wnętrza budynku. Są one niezwykle wygodne w użytkowaniu, a ich estetyczna konstrukcja pozwala na dopasowanie do wyglądu budynku w dowolnym stylu.

W skład naszej oferty wchodzą zarówno klasyczne modele zewnętrzne, jak i rolety antywłamaniowe. Ten drugi typ sprawdzi się idealnie w sytuacji, gdy chcesz nie tylko ochronić się przed słońcem, lecz także zwiększyć bezpieczeństwo w budynku, zwłaszcza podczas Twojej nieobecności.

Przygotowujemy rolety zewnętrzne również na wymiar, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie takich produktów do konstrukcji dowolnego budynku. Dobieramy kolor takich wyrobów w taki sposób, by dopasować je do okien, drzwi czy innych elementów wchodzących w skład nieruchomości.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.