Rolety antywłamaniowe

Rolety antywłamaniowe to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w danym budynku. Można korzystać z nich m.in. nocą, a także wtedy, gdy w obiekcie nie znajduje się właściciel czy pracownicy. To popularny wybór przede wszystkim w przypadku domów jednorodzinnych oraz mieszkań znajdujących się na parterze.

Rolety antywłamaniowe są wykonywane z materiałów znacznie bardziej odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Nie zapobiegają one włamaniom, lecz sprawiają, że dostanie się do wnętrza budynku staje się znacznie trudniejsze. Niekiedy pokonanie takiego zabezpieczenia zajmuje co najmniej kilkadziesiąt minut. W tym czasie włamywacz może zostać zauważony, dzięki czemu istnieje opcja szybkiego wezwania pomocy.

Dostępne rolety antywłamaniowe to nie tylko skuteczne zabezpieczenie budynku. Produkty tego typu są również bardzo estetyczne, dlatego po zamknięciu sprawiają, że obiekt wciąż wygląda stylowo. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko klasyczne, szare rolety. Oferujemy takie produkty także w wielu innych odcieniach, dzięki czemu dopasujesz je m.in. do drzwi zewnętrznych czy innych elementów wchodzących w skład budynku.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Bytomia, Katowic, Sosnowca czy okolic. Zajmujemy się tworzeniem rolet zarówno na wymiar, jak i sprzedajemy już gotowe produkty tego typu. Możemy przeprowadzić także montaż rolet antywłamaniowych w budynku należącym do naszego klienta. Mocujemy produkty tego typu w budynkach mieszkalnych, a także obiektach firmowych czy lokalach usługowych, zwłaszcza gdy w ich wnętrzu znajdują się cenne przedmioty.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.