Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Zewnętrzne rolety na okna to kolejna propozycja, którą znajdziesz w naszym asortymencie. Zamontujesz je na dachu, dzięki czemu unikniesz osadzania się na szybie trudnych do usunięcia zabrudzeń. Zewnętrznymi przesłonami ochronisz okna przed gradem, deszczem oraz śniegiem. Modele tego rodzaju pełnią również te same funkcje co rolety wewnętrzne – chronią przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, które mogą przeszkadzać w pracy przy komputerze lub relaksowaniu się przed telewizorem. Dzięki zewnętrznym przesłonom unikniesz także problemu z nagrzanym pomieszczeniem w upalne dni.

Szeroki wybór rolet

W naszym asortymencie znajdziesz rolety w wielu odsłonach. Pozwalają one nie tylko na zabezpieczenie się przed słońcem czy wzrokiem innych osób, lecz także dopełnienie wyglądu konkretnego budynku. Są to produkty dostępne w kilku kolorach – największą popularnością cieszą się odcienie brązu i szarości.

Nasze rolety różnią się od siebie również sposobem otwierania i zamykania, a także wytrzymałością konstrukcji. Wśród nich znajdują się m.in. modele antywłamaniowe. Pozwalają one na dodatkowe zabezpieczenie okien przed działalnością potencjalnych włamywaczy. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim w przypadku mieszkań na parterze, a także domów jednorodzinnych. Takie rolety tworzą też cień, pozwalający na ochłodzenie wnętrza w trakcie ciepłych i słonecznych dni.

Rolety na wymiar

W naszym asortymencie znajdziesz rolety na wymiar, dzięki czemu możesz dopasować odpowiedni produkt do konstrukcji swojego budynku. Wystarczy podać nam informacje na temat dokładnych rozmiarów. Możemy wykonać pomiary na miejscu, ponieważ oferujemy usługi w terenie. Sprzedajemy m.in. okna z montażem, mocując je bezpośrednio w budynku należącym do naszego klienta.

Wykonujemy rolety na wymiar zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami. Stosujemy materiały wysokiej jakości, które pozwalają na uzyskanie maksymalnej odporności na czynniki zewnętrzne. Rolety na wymiar sprzedajemy m.in. klientom z Bytomia, Sosnowca, Katowic czy okolicznych miejscowości.

 

W naszej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne natynkowe i podtynkowe oraz rolety nadstawne.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.